صفحه اصلی فالور اینستاگرام
shape

خرید فالوور اینستاگرام از پنل معتبر لایک من

خرید فالوور اینستاگرام یکی از راه‌های مفید و زود بازده‌ای است که به شما کمک می‌کند زودتر به اهدافتان رسیده و بازده‌ای بیشتری برای کسب و کار شما بدست بیاید. در پنل فروش فالوور لایک من میتوانید  فالوور های ارزان، با کیفیت ایرانی و واقعی اینستاگرام تهیه کنید. طی سال های اخیر با توجه به کیفیت ارائه خدمات ،ارزان ترین قیمت ها را ارائه دادیم.شما با خرید فالوور ارزان با کیفیت می توانید تعداد فالوور های خود را به راحتی افزایش داده و در معرض توجه و دید افراد قرار بگیرید.

با خرید فالوور با کیفیت جذب فالوور طبیعی خود را افزایش دهید.

shape

پلن های مختلف فالوور اینستاگرام
پکیج های فالوور ارزان

خرید فالوور ارزان اینستاگرام برای پیج ها و افرادی که تازه شروع به توسعه پیج خود کرده اند پیشنهاد میشود زیرا فعلا نمیخواهند هزینه خیلی زیادی انجام دهند و ابتدا مسیر هستند.

پکیج های فالوور خوب و سریع

در این پکیج فالوور ها از کیفیت بهتری نسبت به فالوور ارزان برخوردار هستند و سرعت ارسال فالوور متوسط به بالا است. اکانت هایی که فالوو میکنند میکس ایرانی و خارجی و عرب هستند و اکثرا تصویر پروفایل دارند.

پکیج های فالوور با کیفیت ایرانی

فالوور های با کیفیت ایرانی 90 درصد اکانت های ایرانی هستن که پروفایلدار بوده و نام ایرانی دارند. ایرانی بودن یعنی اکانت با اطلاعات و شماره ایران ساخته شده که برای بهبود پیج در موقعیت مکانی ایران تاثیر گذار است.

فالور اینستاگرام لایک ارزان
خرید لایک

چرا باید فالوور بخریم؟ ویدئو رو حتما ببین

از زمان محبوبیت اینستاگرام ، تعداد فالوور یکی از برترین شاخص های محبوبیت در این سیستم عامل بوده است. به همین دلیل ، جای تعجب نیست که مردم دائما به دنبال بهترین راه برای به دست آوردن دنبال کنندگان بیشتر اینستاگرام و دیدن محتوای خود توسط افراد بیشتری هستند.

خرید فالوور اینستاگرام

 

افزایش تعداد فالوور های اینستاگرام با خرید فالوور ارزان از پنل معتبر لایک من


یکی از راه‌های افزایش فالوور شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام، خرید فالوور است. امروزه در دنیایی که زندگی می‌کنیم غیر ممکن است اصطلاح شبکه‌های اجتماعی به گوش شما نخورده باشد. از اینستاگرام و فیسبوک گرفته تا توییتر و غیره. در این میان اینستاگرام از جایگاه ویژه‌ای برای پیشبرد کسب و کار ما برخوردار است. اما پیدا کردن فالوور و دیده شدن در سطح بالا، همیشه یکی از مشکلات پیش روی کاربران بوده است. خرید فالوور اینستاگرام یکی از راه‌های مفید و زود بازده‌ای است که به شما کمک می‌کند زودتر به اهدافتان رسیده و بازده‌ای بیشتری برای کسب و کار شما بدست بیاید. در این مطلب در مورد خرید فالور اینستاگرام شما را به طور کامل راهنمایی میکنیم.

خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

امروزه اینستاگرام جایگاه خاص را به عنوان یک شبکه اجتماعی پر بازدید در میان دیگر پلتفرم‌ها بدست آورده. محال است صبح از خواب بیدار شویم و سری به آن نزنیم و از اتفاقات و روزمرگی‌های دیگران با خبر نشویم. خیلی از افراد از اینستاگرام برای برقراری ارتباط با دوستان و فامیل استفاده می‌کنند و تعداد فالوور برایشان زیاد اهمیتی ندارد.
اینستاگرام بستری فراهم کرده که خیلی از کاربران که دارای مشاغل ریز و درشت هستند می‌توانند از آن برای افزایش فروش و رونق کسب و کار خود استفاده کنند. اینجا موضوع فالوور اهمیت پیدا می‌کند و کاربران تمام تلاش خود را میکنند که با افزایش فالوور اینستاگرام خود بتوانند به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنند. آنها تمام تلاششان را می‌کنند که با بالا بردن و افزایش تعداد فالوور اینستاگرام خود اعتماد کاربران بیشتری را جلب کنند و به کسب و کار خود رونق دهند.
بسیاری از کاربران اینستاگرام با صرف زمان زیادی و از طریق راه‌های معمول و الگوریتم‌های اینستاگرام اقدام به افزایش فالوور می‌کنند. اما گروهی دیگر علاقه دارند که در زمانی کوتاه‌تر به این امر دست پیدا کنند. خرید فالوور اینستاگرام گزینه‌ای است که این افراد انتخاب می‌کنند و در زمان بسیار کم تعداد فالوور‌های پیج اینستاگرام خود را افزایش می‌دهند. برای این کار شرکت‌هایی هستند که خدمات خرید فالوور اینستاگرام را انجام می‌دهند.


خرید فالور اینستاگرام و انواع آن


وقتی در سطح اینترنت عبارت خرید فالوور اینستاگرام را جستجو کنید، اولین موردی که توجه شما را جلب می‌کند عبارت‌هایی مانند فالوور فیک و فالوور واقعی هستند. اما این دو چه تفاوت‌هایی دارند و اساسا برای چه مواردی استفاده می‌شوند؟! در ادامه با انواع خرید فالوور اینستاگرام بیشتر آشنا می‌شوید.


•    فالوور فیک
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که طی چندین سال استفاده از اینستاگرام، اکانت‌های زیادی ساخته باشد و بعد از مدتی آنها را به دست فراموشی سپرده باشید. در واقع تعداد بسیار زیادی از اکانت‌های اینستاگرام بدون استفاده رها شدند و به دلایل مختلف دیگر استفاده نمی‌شوند. فالوور فیک به چنین اکانت‌هایی گفته می‌شود. یعنی اکانت‌هایی که ساخته شده‌اند و در حال حاظر هیچ فعالیتی ندارند و رها شده‌اند.


•    فالوور واقعی
به تمامی کاربرانی که در حال استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام هستند فالوور واقعی گفته می‌شود. تمامی این افراد دارای یک اکانت هستند که با آن فعالیت‌های معمول اینستاگرام را انجام می‌دهند. این فعالیت‌ها شامل لایک کردن، بازدید از پست‌ها و استوری‌ها، کامنت گذاشتن و منتشر کردن پست و استوری می‌شود.


حالا که به انواع فالوور آشنا شدید سوالی که پیش می‌آید این است که برای پیج اینستاگرام خود کدام گزینه بهتر است و بازدهی بیشتری دارد.
قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم نباید فراموش کنیم که هدف از خرید فالوور اینستاگرام یک استراتژی هوشمندانه برای جذب فالوور واقعی است. در واقع شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور باکیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این ‌یک امتیاز برای کسب و کار شما است.
زمانی که شما فالوور زیاد داشته باشد باعث اعتماد بیشتر بین بازدید کنندگان پیج اینستاگرام خود می‌شوید و این باعث فالو کردن بیشتر پیج شما میگردد.
مردم زمانی که می‌بینند شما فالوور زیادی دارید خود به‌ خود ترغیب می‌شوند و  شما را دنبال می‌کنند و بیشتر مورد توجه مردم قرار می‌گیرید.


انواع روشهای افزایش فالوور اینستاگرام


•    افزایش فالوور طبیعی
یکی از اولین روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام که می‌توانید از آن استفاده کنید این روش است.‌ شما می‌توانید با تولید محتوای جذاب مانند محتوای تصویری، ویدئویی، نوشتن کپشن‌های خوب و استوری‌های جذاب تعدادفالوور‌های پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید.
در این روش زمان زیادی باید صرف شود و روند افزایش فالوور نیز کند پیش می‌رود. همچنین شما باید طریقه تولید محتوا و استفاده از نرم افزارهای مختلف را بلد باشید تا هزینه اضافی بابت تولید محتوا نپردازید.
اما این روش معایبی دارد که یکی از آنها می‌توان به مدت زمان زیاد آن برای رسیدن به نتیجه مطلوب خود اشاره کرد.

 

•    افزایش فالوور با ربات
از دیگر ابزارهایی که می‌توان از طریق آن تعداد فالوور خود را افزایش داد استفاده از ربات اینستاگرام است.
یکی از روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام به صورت طبیعی، فالو و لایک کردن پیج‌های دیگر برای دیده شدن است. اما این امر نیاز به وقت و صبر زیادی دارد. با توجه به الگوریتمهای اینستاگرام شما در هر ساعت تعداد مشخصی از افراد را می‌توانید فالو کنید و انجام این کار بصورت دستی بسیار زمانبر و وقت گیر است. ربات اینستاگرام این کار را برای شما به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد و نسبت به روش تولید محتوا کمی سریعتر است. اما توجه داشته باشید که این روش هم معایب خود را دارد و گاهی بوسیله اینستاگرام شناسایی و باعث گرفتن اخطار میگردد. پیشنهاد می‌شود از این روش در کنار دیگر روش‌ها به عنوان مکمل استفاده کنید.

 

•    افزایش فالوور با خرید فالوور واقعی
یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما خرید فالوور واقعی اینستاگرام می‌باشد. این روش بسیار مفید و پربازده است که با جدیدترین ابزارهای تبلیغاتی انجام می‌شود. افزایش فالوور اینستاگرام واقعی با مکانیزم‌های خاصی انجام می‌شود به گونه‌ای که کاربرانی که شما را دنبال می‌کنند همگی دارای اکانت فعال هستند و خود پیج شما را دنبال می‌کنند. در این روش اکانت شما در معرض دید تعداد زیادی از افراد قرار می‌گیرد و این اشخاص طبق میل و خواسته‌ی خود پیج شما را فالو خواهند کرد. در نتیجه تمام فالوورهایی که بدست می‌آورید واقعی بوده و افزایش فالوور به صورت کاملا طبیعی انجام گرفته است و در آینده ریزشی مشاهده نمی‌کنید.
از جمله مزیت‌های این روش می‌توان به سرعت بالای افزایش فالوور، واقعی بودن فالوورها و کم هزینه‌ بودن آن اشاره کرد.


•    افزایش فالوور با خرید فالوور فیک
این روش برای کاربرانی که در ابتدای کار هستند و نمیخواهد هزینه و زمان زیادی برای افزایش فالوور صرف کنند پیشنهاد می‌شود .اکانت‌های فیک همگی غیر فعال هستند و عملا هیچ کاری در پیج شما انجام نمی‌دهند.تعداد فالوور بالا در ابتدا ورود اشخاص به پیج شما باعث متبر شناخته شدن پیج شما خواهد شد و افراد بیشتری وقتی فالوور زیدی داشته باشید به شما اعتماد خواهند کرد.تصور کنید شما پنج هزار فالوور داشته باشید و5 هزار تا دیگر هم خریداری کنید. در این صورت مطمئنا اعتماد مردم نسبت به پیج شما بالا می‌رود.


فراموش نکنید که برای خرید فالوور اینستاگرام جایی را انتخاب کنید که بهترین خدمات را صادقانه به شما بدهند. در ضمینه خرید فالوور اینستاگرام مهمترین مسئله کیفیت کار است. مجموعه ما با ارائه بهترین خدمات در ضمینه خرید فالوور اینستاگرام آماده خدمت‌رسانی می‌باشد.

 

نمونه کار های انجام شده

slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
img

سوالات متداول

از پلن های مختلف بسته به نوع نیاز و سلیقه و هزینه هر سرویس و تعداد مورد نیاز, پکیج فالور مورد نظر را انتخاب میکنید, آیدی پیج خود را وارد کرده و با ثبت نهایی به درگاه پرداخت امن منتقل میشوید. با پرداخت هزینه سرویس به وبسایت لایک من بازگشت داده میشوید و کد رهگیری دریافت میکنید. کد پیگیری را تا اتمام سفارش حفظ کنید. تمام سرویس ها استارت آنی دارند اما گاهی ممکن است چنددقیقه استارت کار طول بکشد. در صورت انجام نشدن سفارش , کد پیگیری را به پشتیبانی (چت آنلاین) ارسال کنید.

خیر. ثبت هم زمان چند سفارش باهم باعث بوجود آمدن اختلال برای ارسال فالوور میشود. پس به هیچ عنوان هم زمان از چند پکیج یا چند پنل باهم سفارش ثبت نکنید چون کنسل شدن سفارش ها فاقد ضمانت است.

خیر. فالوور فیک تعدادد فالوور شما را بالا نشان میدهد و هیچ پیجی تا به امروز با خرید فالوور فیک ارزان غیرفعال نشده است.

بله. قطعا همینطور خواهد بود. افزایش تعداد فالور پیج علاوه بر اعتبار بخشیدن به پیج شما باعث جلب اعتماد مشتریان و دنبال کنندگان شما خواهد شد.

آموزش ثبت سفارش

پرداخت ایمن

پرداخت هزینه یا شارژ کیف پول از درگاه پرداخت امن

1
استارت سریع سفارشات

تمام سفارشات آنی استارت خواهند شد.

2
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبن آنلاین 24 ساعته پاسخگو شما خواهد بود

3
نظرات
۱۴۰۰/۱۱/۲۵ ۱۴:۲۵:۱۷
متن تستتتتتتتت.....
بدون نام
۱۴۰۰/۱۱/۲۵ ۱۴:۱۵:۴۵
sdfsdfsdf
12
۱۴۰۰/۱۱/۲۵ ۱۲:۱۸:۴۹
12

ارسال نظرثبت سفارش